1)    Franchise založím zítra. Přesně ve 14.00 se tady objeví článek, kde bude uveden název ligy a heslo pro vstup do ní.

2)    Výběr týmů probíhá podle principu „kdo dřív přijde, ten dřív mele“. Což znamená, že nikdo nemá rezervovaný žádný tým (kromě mě, jenž bude ligu zakládat) a samozřejmě Patriots nebo Giants si lze vzít jen jednou, takže když se přihlásíte do ligy jako 32., tak na vás patrně zbyde Cleveland nebo Rams.

3)    Liga odstartuje v neděli ve 14.00 (věřím, že do té doby bude již naprosto zaplněná, a pokud ne, tak nevadí, kdokoliv se může přihlásit i později)

4)    Preseason zápasy odsimuluji s vypnutými zraněními (aby někdo nepřišel v simulaci o klíčového hráče na celou sezónu)

5)    Do startu ligy jsou zakázané trady s týmy řízenými AI – nechceme, aby si vzal Oakland a zjistil, že už mu mezitím někdo vytradoval pryč Khalila Macka a Amariho Coopera

6)    Do startu ligy je zakázáno brát z free agency volné hráče

7)    Editování hráčů je přísně zakázáno – každý edit je v lize vidět, takže mi to fakt neunikne

8)    Za každé porušení pravidel uvedených pod body 5) - 7) následuje okamžité vyloučení z ligy

9)    Jedno hrací kolo proběhne vždy v horizontu 3 dnů. V tomto období se můžete s vaším protihráčem na daný týden domluvit na kterémkoliv termínu, kdy utkání odehrajete.

10)    Po 3 dnech dám vždy „force advance“, aby 30 lidí nemuselo čekat na 2 opozdilce

11)    Pokud v daném termínu nebudete moci hrát, zapněte funkci „toggle autoplay“, aby za vás utkání odehrálo AI.

12)    Funkci toggle autoplay mohu jako komisař zapnout i já a budu tak činit, pokud jeden z hráčů nebude reagovat na žádosti protihráče o odehrání utkání. Tedy pokud mi jeden z hráčů napíše zprávu, že jeho protihráč nereaguje, pak já oslovím zprávou protihráče a pokud mi ten nesdělí čas, kdy utkání odehraje, tak tuto funkci zapnu, a umožním tak prvnímu hráči odehrát utkání proti AI

13)    Pokud bude kdokoliv z hráčů mimo na období delší než týden, tak budu rád, když mi to oznámí a zapne funkci toggle autoplay. Pokud bude někdo nepřítomen déle jak 2 týdny, aniž by mi to oznámil, tak bude z ligy vyloučen, a místo uvolněno dalšímu hráči

14)    Jakýkoliv trade dump mezi dvěma uživateli je přísně zakázán (posuzuji jako komisař já) a oba hráči budou okamžitě vyloučeni.

15)    V offseason určím čas free agency a draftu. Pokusím se jej stanovit tak, aby vyhovoval co nejlépe časovým možnostem většiny hráčů